Особливості мобільного кондиціонера

Особливості мобільного кондиціонераГоловна відмінність мобільного кондиціонера від інших видів кондиціонерів – можливість переміщати його після установки. Мобільний кондиціонер може стати ідеальним рішенням для невеликого приміщення, в якому, за якихось причин, неможливо встановити стаціонарну систему кондиціонування.

Мобільний кондиціонер

Мобільний кондиціонер являє собою моноблочне пристрій з відвідним шлангом-гофрой. У деяких моделях передбачено два гофрошланг – по одному поступає свіже повітря з вулиці, через інший відводиться гарячий відпрацьоване повітря і конденсат.
Установка мобільного кондиціонера максимально проста і не вимагає участі фахівця. Для установки пристрою необхідно всього-на-всього вивести шланг для відводу відпрацьованого повітря у віконний (кватиркові) отвір або інше вентиляційний отвір.
Функціонально мобільний кондиціонер цілком порівнянний зі спліт-системою. Більшість сучасних моделей можуть працювати не тільки в режимі охолодження, але й обігріву, вентиляції, зволоження й очищення повітря. Звичайно, потужність мобільного кондиціонера значно менше. На відміну від майже безшумних спліт-систем мобільний кондиціонер створює незначний шум при роботі. Втім, сучасні пристрої, як правило, мають нічний режим роботи, що дозволяє максимально знизити дискомфорт від звуку працюючого пристрою.

Площа, яку здатний обслуговувати мобільний кондиціонер, відносно невелика, в середньому, близько 15-25 кв. метрів, хоча існують моделі, розраховані на 30-40 метрові приміщення.
Більшість моделей мобільних кондиціонерів обладнані коліщатками для зручного переміщення. Незважаючи на пристойний вага (в районі 30-40 кг.) Періодично переміщати мобільний кондиціонер з кімнати в кімнату не представляє особливої ​​праці.
При бажанні мобільний кондиціонер можна забрати з собою на дачу на час відпочинку або без проблем перевезти на нове місце проживання. Мобільний кондиціонер – це оптимальний варіант кондиціонера для літнього заміського будинку, в якому недоцільно встановлювати дорогу стаціонарну систему кондиціонування.

Вирішивши купити мобільний кондиціонер, в першу чергу слід продумати, як і куди буде виведений гофрорукав, довжина якого зазвичай близько 2 метрів, оцінити систему відведення конденсату і рівень створюваного пристроєм шуму, визначитися з необхідністю додаткових функцій: очищенням, осушенням і зволоженням повітря.