Як врятуватися від спеки без кондиціонера

bezКондиціонер в нашому житті річ звичайно незамінна, але в той же час досить висока за ціною і шкідлива для здоров’я. Адже такий кондиціонер сушить навколишнє повітря і збирає багато бактерій і пилу, що вельми шкідливо для організму людини. І до того ж він споживає досить велику потужність. У цій статті ви ознайомитеся з рядом корисних порад, які допоможуть вам врятуватися від спеки в літню пору року без кондиціонера.Повісьте жалюзі або темні штори, цим способом ви понизите кімнатну температуру від 3 до 10 градусів. Заклейте вікна відбиває плівкою. Тим самим відіб’ється більша частина світлового потоку сонячних променів.

Придбайте вентилятор, який у декілька разів дешевше кондиціонера, і підкладіть під нього пару пляшок із замороженою водою. Таким простим способом ви створите ефект кондиціонера.
Рано вранці, а також на ніч створюйте в квартирі протяг. Такий протяг обов’язково охолодить ваше приміщення.
На ніч обов’язково відкривайте всі вікна, повісивши протівомоськитную сітку. Обов’язково замініть лампи розжарювання на світлодіодні або флуоресцентні. Такий заміною ви зменшите тепло виділяється лампами розжарювання більш ніж на 80%.

Для власного охолодження пийте напої з льодом і тільки невеликими порціями.
По можливості приймайте теплий або прохолодний душ, але без миючих засобів, які тільки сушать вашу шкіру. Такий душ зволожує шкіру, а значить і Ваше самопочуття.

В особливо жаркий момент пригріву оберніть голову або шию мокрим рушником. Знижуйте свою активність особливо в жаркий час дня, а всі справи робіть тільки ввечері. Якщо не можете заснути в літню ніч, за пару годин до сну своє постільна білизна, складене в целофановий пакет, помістіть в холодильник. Завжди тримайте на при ліжковий тумбочці пляшку з холодною водою за допомогою якої ви змочіть горло і оботрется обличчя. Намагайтеся проводити свій вільний час частіше біля води.

У жарку пору обов’язково відмовтеся від прийому алкоголю, який тільки зневоднює організм і не приносить полегшення від спеки. На вулиці обов’язково носіть сонцезахисні окуляри і носіть широкополі капелюхи. Звикайте до зміни клімату на планеті і адаптується до нього, і тоді в будь-яку погоду ви будете почувати себе комфортно.

Ну а якщо вже при всіх цих радах відсутність кондиціонера все-таки для вас занадто відчутно, ми пропонуємо Вам зазирнути в наш розділ “Кондиціонери” і вибрати для себе кращий відносно ціна / якість товар.